قوانین فروشگاه

قوانین و مقررات خرید از فروشگاه ژوپینا

پرداخت هزینه

در حال حاضر پرداخت هزینه محصولات انتخابی شما به دو روش به صورت آنلاین یا به صورت کارت به کارت قبل از ارسال سفارش ممکن است. شما می‌توانید از تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب برای پرداخت آنلاین هزینه استفاده کنید. تمامی پرداختها از طریق درگاه امن زرینپال صورت می‌گیرد. در صورت استفاده از گزینه کارت به کارت، حتما پس انتقال پول را پس از ثبت سفارش و دریافت فاکتور نهایی انجام داده و سپس از طریق تلگرام یا تماس تلفنی (02166152630 – 09034557789) و یا ایمیل (info@joopina.ir) اطلاعات پرداخت خود را ارسال فرمایید تایید سفارش خود را پیگیری کنید.

ارسال به سراسر ایران

تمامی محصولات موجود در سایت قابلیت ارسال به سراسر ایران را دارند.

روشهای ارسال

ارسال محصولات در استانهای تهران و البرز با استفاده از پیک یا پست پیشتاز انجام می‌شود. برای بقیه استانها، تنها ارسال از طریق پست پیشتاز امکانپذیر است.

جزئیات ارسال:

به طور خلاصه، جزئیات ارسال در تصویر زیر نمایش داده شده است:

در تصویر بالا، ساعتهای روز کاری محاسبه شده است

توجه: مسئولیت اشتباه بودن آدرس یا عدم حضور و مرجوعی شدن کالا توسط پست بر عهده مشتری است.

توجه: زمانهای نوشته شده در این مطلب برای ارسال با پست پیشتاز حدودی بوده و در صورت تاخیر در ارسال توسط پست، مسئولیتی بر عهده این وبسایت نیست.

توجه: در صورت برگشت خوردن بسته ارسال شده، تنها پس از رسیدن بسته به دست ما، با کم کردن هزینه واقعی پرداخت شده برای ارسال با پست، بقیه هزینه دریافتی از مشتری عودت داده خواهد شد. توجه کنید که هزینه واقعی پرداخت شده معمولا بیشتر از هزینه‌ای است که هنگام سفارش از مشتری گرفته می‌شود.

ضمانت سلامت کالا

تمامی محصولات ارسالی از طریق سایت ژوپینا در 3 مرحله، یک بار هنگام تامین کالا، یک بار هنگام ورود به انبار و یک بار هم هنگام پردازش برای مشتری به دقت بررسی شده تا مشکلی از نظر سلامت فیزیکی نداشته باشند. همچنین، روشهای بسته بندی و ارسال به گونه ای است که امکان آسیب رسیدن به محصول قبل از رسیدن به دست مشتری وجود ندارد. به همین دلیل و به دلیل ماهیت کالا، عروسکها پس از تحویل به مشتری قابل بازگشت نخواهند بود.

اندازه محصولات

در عکسبرداری و آماده سازی تصاویر عروسکهای سایت، مقیاس رعایت نشده است، اما جزئیات فیزیکی عروسکها به دقت در قسمت مشخصات محصول نوشته شده است. بنابراین، هنگام خرید، به اندازه‌ و رنگ عروسک و مشخصات دیگر آن دقت کنید. توجه کنید که ممکن است تا حداکثر 5 درصد خطا ار اندازه گیری ابعاد عروسکها وجود داشته باشد.

 

نکات مهم در خرید محصولات عمده:

  • حداقل مقدار سفارش برای خرید محصولات عمده 500 هزار تومان است.
  • تمامی محصولاتی که دارای رنگبندی هستند به صورت بسته‌های شامل رنگبندی کامل ارائه می‌شوند.
  • ارسال محصولات عمده در تهران در بازه 1 تا 2 روز کاری و به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. در شهرستانها، ارسال به صورت باربری خواهد بود و حمل و نقل از باربری ترمینال به عهده خریدار است.
  • برای سبدهای خرید بالای 5 میلیون تومان، 2 درصد تخفیف بیشتر با وارد کردن کد تخفیف wh5m  در هنگام تکمیل سفارش دریافت کنید.
  • برای سبدهای خرید بالای 10 میلیون تومان، 3.5 درصد تخفیف بیشتر با وارد کردن کد تخفیف wh10m در هنگام تکمیل سفارش دریافت کنید.
  • برای سبدهای خرید بالای 25 میلیون تومان، 5 درصد تخفیف بیشتر با وارد کردن کد تخفیف wh25m در هنگام تکمیل سفارش دریافت کنید.
  • برای سبدهای خرید بالای 50 میلیون تومان، 6.5 درصد تخفیف بیشتر با وارد کردن کد تخفیف wh50m در هنگام تکمیل سفارش دریافت کنید
  • در صورتی که تعداد مورد نظر شما از هریک از محصولات عمده قابل سفارش نبود، با ما تماس بگیرید.
  • اگر تمایل به تهیه برخی از محصولات فروش تکی به صورت عمده دارید، برای اطلاع از موجودی و قیمت عمده با ما تماس بگیرید
قالب فروشگاهی